В КНП "ЦПМСД №4" Дніпровського району м. Києва проведено "Тиждень здоров'я" для ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Вручено листівки з привітаннями ветеранам медичними працівниками закладу. Проведено профілактичні огляди вдома, оглянуто 14 осіб висококваліфікованими спеціалістами. 14.05.2019 року проведено "День здоров'я" з залученням спеціалістів КМКЛ №11. В амбулаторіях ЗПСМ проводилися: ЕКГ, вимірювання АТ, визначення глюкози та холестерину крові. За період проведення заходу оглянуто 239 ветеранів ВВВ.
![](/IMG-d114c175a6403b3e42d2fdf776ac426d-V.jpg)
![](/2018-2019/IMG-a6c8a3661c05a697eecd599cf81692a7-V.jpg)
![](/2018-2019/IMG-502d369317688e17e49d3d22b036f9de-V.jpg)
...
Читать дальше »