Головна » Архив новостей
« 1 2 3 4 ... 23 24 »

В КНП "ЦПМСД №4" Дніпровського району м. Києва 17.05.19 проведено  День боротьби з гіпертонією.

В амбулаторіях ЗПСМ було розміщено пункти. Всі відвідувачі мали можливість: виміряти артеріальний тиск, визначити ІМТ, визначити рівень холестерину та глюкози крові. Під час проведення заходу 212 особам виміряно АТ,  проведено вимірювання холестерину крові-161 особі та визначено рівень цукру- 171 відвідувачу. Основна мета заходу підвищення інформованості населення щодо профілактики та своєчасного виявлення факторів ризику виникнення гіпертонічної хвороби.

... Читать дальше »

Переглядів: 332 | Додав: Lentochkaa | Дата: 20.05.2019 | Коментарі (0)

В КНП "ЦПМСД №4" Дніпровського району м. Києва проведено "Тиждень здоров'я" для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Вручено листівки з привітаннями ветеранам медичними працівниками закладу. Проведено профілактичні огляди вдома, оглянуто 14 осіб висококваліфікованими спеціалістами. 14.05.2019 року проведено "День здоров'я" з залученням спеціалістів КМКЛ №11. В амбулаторіях ЗПСМ проводилися: ЕКГ, вимірювання АТ, визначення глюкози та холестерину крові. За період проведення заходу оглянуто 239 ветеранів ВВВ.

... Читать дальше »

Переглядів: 292 | Додав: Lentochkaa | Дата: 20.05.2019 | Коментарі (0)

Запальні захворювання кишечника є хронічною невиліковною патологією з періодично виникаючими загостреннями. Інформованість щодо природи хвороби та методів її лікування є доведеним фактом підвищення прихильності пацієнтів до лікування і, відповідно, полегшення контролю хвороби, в зв'язку, з чим освітні програми сьогодні розглядаються як критично важливий елемент ефективної медичної допомоги.У зв'язку з цим  КНП "ЦПМСД №4 Дніпровського району м.Києва" ставить за мету підвищити інформованість пацієнтів та суспільства щодо природи запальних захворювань кишечника, іх впливу на здоров'я, а також методів їх діагностики та лікування.

Переглядів: 359 | Додав: Lentochkaa | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0)

З метою підвищення інформованості населення щодо профілактики та своєчасного виявлення факторів ризику винекнення гіпертонічної хворобим, промоції здорового способу життя та з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією 17.05.19  в амбулаторіях ЗПСМ КНП "ЦПМСД №4" Дніпровського району м.Києва буде розміщено консультативні пункти . Відвідувачі амбулаторій зможуть отримати:  консультації та рекомендації лікаря, виміряти рівень глюкози крові, холестерину крові, виміряти АТ, пройти ЕКГ обстеження, визначити ІМТ.

Переглядів: 338 | Додав: Lentochkaa | Дата: 13.05.2019 | Коментарі (0)

13-20 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження
репродуктивного здоров’я . Заплановано прийом жінок репродуктивного віку та сімейних пар по проблемних питаннях планування сім’ї та репродуктивному здоров’ю ( обстеження, надання консультацій ).

Місце проведення:

- Жіноча консультація КНП “Консультативно-діагностичний центр”, вул. А.Шептицького,5 ( з 9.00-14.00);
- Жіноча консультація філії №1 КНП “Консультативно-діагностичний центр”, П.Запорожця,26 (9.00-14.00)
- Жіноча консультація філії №2 КНП “Консультативно-діагностичний центр”, вул.Тичини,22 (9.00-14.00);
- Жіноча консультація філії №3 КНП “Консультативно-діагностичний центр”, вул.Червоноткацька, 31 (9.00-14.00);
- Жіноча консультація філії №4 КНП &ld ... Читать дальше »

Переглядів: 323 | Додав: Lentochkaa | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

З метою підвищення інформованості населення щодо запобігання винекненню і
поширенню онкологічного захворювання шкіри 10.05.2019 року заплановано

проведення Всеукраїнського дня меланоми.

Для профілактики та виявлення онкопатології буде проводитися скринінгове та

дерматоскопічне обстеження пацієнтів.

Місце проведення:

– Шкірно-венерологічний диспансер No1 Дніпровського району, вул.

Чернігівська,38/2, з 9:00-18:00

– КНП “ КДЦ Дніпровського району” м.Київ, вул.Шептицького,5, з 9:00-13:00

Переглядів: 287 | Додав: Lentochkaa | Дата: 08.05.2019 | Коментарі (0)

Увага мешканцям!

Медичне забезпечення ветеранів війни є пріоритетним напрямком в роботі в КНП "ЦПМСД №4 Дніпровського району м.Києва". Важливим завданням є оптимізація заходів по запобіганню фізичного, психічного і соціального добробуту ветеранів війни, з урахування їх привілегійов ... Читать дальше »

Переглядів: 373 | Додав: Lentochkaa | Дата: 23.04.2019 | Коментарі (0)

Увага мешканцям!

З метою забезпечення інформованості населення з питань імунізації в КНП "ЦПМСД №4" Дніпровського району м.Києва  24-30 квітня 2019 року проходить  Український тиждень імунізації  в рамках Всесвітнього та Європейського тижня імунізації .

Переглядів: 336 | Додав: Lentochkaa | Дата: 22.04.2019 | Коментарі (0)

Увага мешканіців!

З метою промоції здорового способу життя, ранньої діагностики захворювань, продовження роботи з формування та розвитку системи громадського здоров’я в КНП « ЦПМСД №4 ... Читать дальше »

Переглядів: 368 | Додав: Lentochkaa | Дата: 12.04.2019 | Коментарі (0)