Головна » 2019 » Май » 16 » Всесвітній день боротьби із запальними захворюваннями кишечника!
Всесвітній день боротьби із запальними захворюваннями кишечника!

Запальні захворювання кишечника є хронічною невиліковною патологією з періодично виникаючими загостреннями. Інформованість щодо природи хвороби та методів її лікування є доведеним фактом підвищення прихильності пацієнтів до лікування і, відповідно, полегшення контролю хвороби, в зв'язку, з чим освітні програми сьогодні розглядаються як критично важливий елемент ефективної медичної допомоги.У зв'язку з цим  КНП "ЦПМСД №4 Дніпровського району м.Києва" ставить за мету підвищити інформованість пацієнтів та суспільства щодо природи запальних захворювань кишечника, іх впливу на здоров'я, а також методів їх діагностики та лікування.

Переглядів: 361 | Додав: Lentochkaa | Рейтинг: 0.0/0