Головна » 2015 » Декабрь » 23 » Прес-реліз
12:26
Прес-реліз

Прес-реліз

до відкриття 23.12.2015 р. Кабінету «Довіра»

Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом

на базі Комунального  некомерційного  підприємства

«Консультативно - діагностичний центр  Дніпровського району  міста  Києва»

вул. Луначарського, 5

 

Управління  охорони здоров’я  Дніпровської  районної  в місті Києві  державної  адміністрації  повідомляє  про урочисте  відкриття о 14-00 23.12.2015 року в Дніпровському районі міста Києва Кабінету «Довіра» Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, який створено в рамках реалізації Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки з метою наближення консультативно-діагностичних та лікувальних послуг мешканцям Лівобережжя.

За даними ООН м. Київ є одним з 27 найбільш уражених епідемією ВІЛ/СНІДу великих міст світу. За час епідемії в столиці зареєстровано 17 тисяч випадків ВІЛ-інфекції. Поширеність ВІЛ-інфекції на третину вище ніж по Україні: під медичним спостереженням в Київському міському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом перебуває близько 12 тисяч ВІЛ-інфікованих людей, з яких третина – мешканці лівобережних районів міста Києва.

Хвороба стрімко поширюється в усі прошарки населення поза групами осіб, які мають підвищений ризик інфікування, а реальна кількість ВІЛ-інфікованих осіб втричі перевищує дані офіціальної статистики.

За рівнем поширеності ВІЛ-інфекції Дніпровський район посідає 4-е місце у м. Києві: на сьогодні 1,5 тисячі мешканців району отримують спеціалізовану медичну допомогу з ВІЛ/СНІД. З початку року було зареєстровано ще 190 нових випадків ВІЛ-інфекції. 

На базі Кабінету «Довіра» буде розгорнута спеціалізована служба за принципом надання інтегрованих послуг ВІЛ-позитивним особам безпосередньо за місцем проживання. Ефективність запропонованої моделі, де поєднується прийом психолога, лікаря-інфекціоніста та соціального працівника, вже доведена досвідом роботи у Деснянському та Голосіївському районах.

Відкриття Кабінету «Довіра» у Дніпровському районі є важливим кроком вперед щодо посилення спроможності громади  району  та  міста протистояти тиску епідемії та захистити права людей, які живуть з ВІЛ, на отримання комплексної медичної, психологічної та соціальної допомоги. Крім того, будуть створені належні умови для організації надання замісної підтримувальної терапії.

Ця важлива подія відбулась за активною участю  Управління охорони здоров’я Дніпровської районної  вмісті Києві  державної адміністрації та завдяки відчутній допомозі міжнародних та українських донорських організацій, які впродовж 3-хроків витратили на ремонт та облаштування приміщень понад 200 тис. грн.: МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», МБФ «Вертикаль», представництво Фонду «АНТИСПИД» в Україні AHF (AIDS Healthcare Foundation), Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Додатково: Кабінет «Довіра» за адресою вул. Луначарського, 5

розпочинає роботу з 23 грудня 2015 року за наступним (експериментальним) графіком не лише у робочі дні з вівторка до п’ятниці, але й додатково у вихідний день – суботу

з 09.00 до 16.00 год.

Телефон для довідок: 409-20-85, 450-82-55

Начальник                                                                                                    Д. Карабаєв

Консультації :

Мітлощук  А.П. -  061-943-99-21

Антоненко Ж.В. - 067 525 28 12

Переглядів: 591 | Додав: Lentochkaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar