09:53 Не так страшний рак – як байдужість до свого здоров'я! | |
Запрошуємо жінок які отримують медичну допомогу в ЦПМСП № 4 Дніпровського району з 8.00 до 20.00 щодня, в суботу з 8.00 до 15.00, на прийом до дільничного лікаря для проходження профілактичного огляду. При собі мати амбулаторну карту. Пам'ятаєте! Завчасне звернення і своєчасна діагностика – гарантія збереження Вашого здоров'я. На ранніх стадіях захворювання рак успішно лікується. Дбайте про своє здоров'я! Не так страшний рак, як байдужість до себе. Шановні жінки! Пройдіть обстеження і залишайтеся здорові! Будьте пильні! | |
|
Всього коментарів: 0 | |