Головна » 2015 » Сентябрь » 24 » Електроний запис на прийом до лікаря
Електроний запис на прийом до лікаря

Шановні мешканці Дніпровського району!

В амбулаторіях КНП «ЦПМСД № 4 Дніпровського району м. Києва» працює ВІКНО ЕЛЕКТРННОГО ЗАПИСУ до лікарів спеціалістів.

Відповідно Наказу МОЗ № 646 від 05.10.2011 року «Про затвердження нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України щодо реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» п. І.7 та п. ІІ.7, направлення пацієнта до закладу вторинної медичної допомоги для обстеження, консультації лікарем спеціалістом, здійснюється дільничним лікарем. Лікар – спеціаліст є консультантом відповідно наказу.

ПОРЯДОК ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТИАЦІЮ

1. Звернутися до лікаря - терапевта дільничного або лікаря загальної практики - сімейної медицини та у разі необхідності отримати направлення на консультацію до лікаря спеціаліста.

2. За наявності направлення або запис в амбулаторній карті пацієнта про необхідність консультації лікаря - спеціаліста звернутися в "вікно електронного запису" розташованого біля реєстратури медичного закладу з режимом роботи з 8:00 до 20:00.

3. Отримати талон - направлення з датою, часом та місцем проведення консультації в "вікні електронного запису".

4. Пацієнт може звернутися за консультацією до спеціаліста без направлення у таких випадках:

• необхідність в наданні екстренної медичної допомоги:
  • гострі невідкладні стани: травми, отруєння, гострий біль у ділянці серця та в животі, порушення серцевої діяльності,  гостре порушення мови, кровотечі та ін.;
  • раптове погіршення стану здоров'я дітей у будь - якому віці;
  • ускладення вагітності та післяпологового періоду, пологи;
  • у разі звернення до лікаря акушера - гінеколога;
  • у разі звернення до лікаря - стоматолога;
  • при добровільному ВІЛ - консультуванні.
Переглядів: 1521 | Додав: Lentochkaa | Рейтинг: 0.0/0